O mnie

Najpierw o moim foto w profilu. Wita cię moja „odsłona” z 2010 roku. Miałam wtedy 52 lata :)

Jestem osobą posiadającą liczne pasje… umożliwiające mi pracę w dziedzinie, którą kocham, w sposób możliwie najlepszy, czerpiąc jak najwięcej przyjemności z kontaktów z ludźmi :- )

Uwielbiam psychologię…

Moim nadrzędnym celem jest pomóc Tobie                                        w uporządkowaniu ewentualnych problemów emocjonalnych, rozwoju Twojego talentu i znalezieniu pracy Twoich marzeń :- )

Oczywiście, że jestem inteligentna emocjonalnie i rozwijam swoją wiedzę w tym zakresie. Bogatą wiedzę czerpię z książek, Internetu, ale także zCharakterówiZwierciadłai polecam je gorąco wszystkim, którym zależy na rozwoju emocjonalnym i duchowym. W tym zakresie doceniam takżeWróżkę.

Typ osobowości ENFJ Extraversion, Intuition, Feeling, Judging (ekstrawertyczny, intuicyjny, odczuwający, osądzający) –EKSPERT STOSUNKÓW MIĘDZYLUDZKICH wg książki Paul D. Tieger & Barbara Barron-TiegerRób to, do czego jesteś stworzony(polecam – rewelacja!).

Wg teorii 5 talentówMarcusa Buckinghama, Donalda Cliftona,Teraz odkryj swoje silne strony,Wydawca Instytut Gallupa, kod do testu Clifton StrengthsFinder™ na komputerze dostępny z książką:

Maksymalista Osiąganie Poważanie Odpowiedzialność Strateg

Maksymalista Ekscytujesz się, przekształcając coś działające dobrze na działające doskonale. Miarą dla Ciebie jest doskonałość, a nie “zwykła” przeciętność.

Osiąganie Bez przerwy chcesz coraz więcej robić i osiągać. Masz w sobie taki wewnętrzny ogień, który motywuje Cię do nieustannych działań podczas pracy, urlopu i w każdym innym miejscu i czasie.

Poważanie Potrzebujesz uznania, bo chcesz, aby o Tobie słyszano. Pragniesz być znaną osobą. Dlatego chcesz się wyróżniać, być kimś wyjątkowym.

Odpowiedzialność Doprowadzasz sprawy do końca, jeśli w coś się zaangażujesz. Dobrze wykonujesz powierzone Ci zadania. Trzymasz się zasad etycznych. Jesteś sumienny i niezawodny, dotrzymujesz danego słowa.

Strateg Umiesz dostrzec, co kryje się “za zakrętem”. Wyobrażasz sobie różne sposoby rozwiązania danego problemu, a potem odrzucasz te, które wiodą donikąd. Dlatego potrafisz zaplanować i poprowadzić nawet trudne i długotrwałe projekty.

Pozdrawiam serdecznie, Grażyna Dobromilska

Jeszcze w liceum znalazłam aforyzm – moje credo życiowe:

Okazać się mądrym i należytym człowiekiem, który umie dobrze życie swe przeżyć – oto co mi się wydaje najpiękniejsze i najbardziej godne pochwały. /Charon, Mądrość/ Bardzo pozytywnie na moją organizację dnia i motywację do dawania z siebie maksymalnie dużo w zakresie pracy zawodowej, ale także… przestrzegania czasu na relaks, wpłynęły e-booki Nikodema Marszałka Odrodzenie Feniksa i Motywacja bez granic. W rozwoju towarzyszy mi również „myśl” wyjaśniająca moją cierpliwość w dążeniu do spełnionego życia: Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego dojść warto…  Ale kluczowe dla mojej odwagi w pokonywaniu trudności było dopiero napotkanie w sieci słów Nicole Kidman: Albo ryzykujesz i idziesz świadomie przez życie, doświadczając wszystkiego, co ci oferuje, albo tchórzysz i jesteś tylko podglądaczem, który zerka na świat przez dziurkę od klucza.

Zdecydowanym ekspertem jestem w temacie „SZCZĘŚCIE”…

Moim przewodnikiem w tym zakresie jest Dalajlama i książka w formie wywiadu z nim Sztuka szczęścia. Ale mogę polecić też coś absolutnie rewelacyjnego – książkę Rich Foster, Greg Hicks, Jak być szczęśliwym – PORADNIK. Co to znaczy, jak to zrobić, co jest potrzebne, testy sprawdzające. Bardzo inspirująca lektura.

No i jeszcze jedno – kolekcjonuję ANIOŁY…

Figurki, książki o aniołach i z tematem w tle, kalendarze.

Jeśli o kolekcjach mowa, kolekcjonuję też „WSPANIAŁYCH” ludzi…

… przyjaznych, wartościowych, lojalnych, żyjących z pasją. Swego czasu reklamy zachęcały do kupowania książki Toksyczni ludzie, z serii modnych „toksycznych”, a ja wypatrzyłam na półce księgarskiej książkę Lillian Glass Wspaniali ludzie. Znakomitość! Rada autorki na udane życie to otaczanie się ludźmi wspaniałymi wg cech przykładowo wymienionych wyżej („kolekcjonowanie” ich) i unikanie niszczących nas, wyniosłych, fałszywych, zazdrosnych, zarozumiałych, egoistycznych, obłudnych…

Mój dzień wypełniony jest zajęciami, które kocham

Przewiduję także dużo czasu na kontakty i rozmowę z dziećmi :-) Rozmowy z mężem się nie powiodły i aktualnie jestem po rozwodzie. I obowiązkowo 1-2 godziny na relaksujący sen po południu… Zdałam egzamin wstępny na Wydział Elektroniki na Politechnice Warszawskiej na 4,84 pkt (szczególnie chcę się pochwalić, że egzamin z zadań z fizyki zdałam na 60 pkt z 60 pkt możliwych, egzamin z zadań z matematyki z kolei na 57 pkt z 60 pkt możliwych) i wybrałam Instytut Technologii Elektronowej, tak mnie zachwyciła ulotka opisująca perspektywy pracy. Okazało się, że mnie ta dziedzina w ogóle nie interesuje, ale dzięki przedmiotom obieralnym poznałam w znacznym zakresie również to, co mnie fascynowało, czyli układy elektroniczne i układy logiczne. A na koniec Specjalizacja Mikrofale. Super dziedzina. Dostałam piękny temat na pracę mgr inż. Skończyłam studia w maju 1982 roku na bdb. Wtedy co prawda komputer dla użytkownika to była tylko tajemnicza „końcówka” na Odrze, programy w języku FORTRAN i noszenie pracownikowi tam zatrudnionemu kart perforowanych, które się pracowicie dziurkowało na specjalnym urządzeniu, ale i tak łatwo mi przyszło potem pracować z komputerem domowym „bez barier” :) :) Poland mob. tel. +48 691 66 6341 GG 2041158 Skype maaga40 e-mail: madgraf@madgraf.eu www.blog.madgraf.eu http://www.madgraf.eu

Masz coś do powiedzenia:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin

Copyright © 2021. Powered by WordPress & Romangie Theme.

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin